All for Joomla The Word of Web Design

نگهداری فرش دستباف لوله شده

نگهداری از فرش دستباف در منزل یک مساله مهم است که بعضی از خانم های خانه دار به خصوص خانواده های که فرش جهیزیه رو می خوان نگهداری کنن دغدغه آن را دارند. که در این مطلب از سایت فرش جعفری نکاتی رو اشاره می کنیم. این موضوع از آن رو مهم است که اگر […]

فرشتان را مثل روز اول نو کنید!

فرش دستبافت

امروزه فرش ها به یکی از مهمترین اجزای دکوراسیون منزل تبدیل شده اند. زمانی که یک فرش نو خریداری می کنید حتما طرح ها و نقش های آن شما را مسحور می کند و یقینا به این فکر می کنید که چگونه می شود که فرش را همیشه تمیز و نو نگه داشت به همین دلیل دنبال روش های نو کردن فرش و نو نگه داشتن فرش و برق انداختن فرش بدون شستن خواهید رفت که ما در این مقاله به آنها می پردازیم.

کدام طرح را انتخاب کنیم؟

طرح فرش دستبافت

انتخاب طرح فرش موضوعی است که هنگام خرید فرش همه با آن روبرو هستیم. و امروز در این مقاله از وبسایت فروشگاه فرش تبریز جعفری می‌خواهیم به این موضوع بپردازیم.
ویژگی‌های فرش دستباف
فرش دستباف تنها کف پوشی است که بر اثر پا خوردن ، نور و شست‌وشو زیبایی‌اش مضاعف می‌شود. به خصوص اگر با رنگ طبیعی رنگ شده باشد.
فرش دستباف چون با الیاف طبیعی بافته می‌شود هم در تابستان سرد است و هم در زمستان گرم است و این الیاف از ایجاد هر گونه حساسیت برای کودکان و … به دور است. و به دلیل استفاده از پشم ، ابریشم و پنبه به عنوان مواد اولیه الکتریسیته ساکن تولید نمی‌کند. جذابیت دیگر فرش دستباف طرح‌ها و رنگ‌های متنوع و آرامش‌بخش آنهاست که با هر سبک و سلیقه‌ای متناسب است.

راهنمای انتخاب فرش در طراحی دکوراسیون

راهنمای انتخاب فرش

رعایت برخی اصول در رابطه با انتخاب فرش و دکوراسیون علاوه بر اینکه نشانگر ذوق و سلیقه شماست در دوام و پاکیزگی فرش نیز تاثیر زیادی دارد. برای داشتن دکور فرش بهتر باید به موارد زیر توجه نمایید.

 اندازه فرش و فضای مورد نظرتون رو به دقت داشته باشین
 رنگ های مطلوب و مناسب با دکوراسیون فضای مورد نظر مثل: مبل،پرده،کف،سایر فرش ها را داشته باشین

وب سایت فرش دستبافت جعفری راه اندازی شد

وب سایت فرش دستبافت جعفری

خوشحالیم به اطلاع مشتریان و همکاران خود برسانیم، وب سایت رسمی فرش دستبافت جعفری، با مدیریت و بهره‌وری از تجربیات علی جعفری در زمینه بافت و ارائه فرش دستبافت منتشر و از این پس در دسترس شماست.